Punkt widokowy na terenie Wołkowyi

Punkt widokowy na terenie Wołkowyi (wikipedia.pl) to świetna propozycja dla wszystkich osób, które udają się na wakacje właśnie do tego miasta. Punkt ten konkretnie zlokalizowany jest na Sawinie, a rozprzestrzenia się na całe jezioro Solińskie. Z racji tego naprawdę warto wynająć miejsce na sen w Wołkowyi, gdzie można romantycznie spędzić czas z ukochaną osobą i zapomnieć o stresującym okresie w pracy.

Coraz większa liczba osób chętnie decyduje się na takie posunięcie, ponieważ jest to jedno z najbardziej zjawiskowych i malowniczych miejsc w okolicy. Ten punkt widokowy oddaje panoramę wielu okolicznych miasteczek, dlatego można się tutaj dobrze zapoznać z przyrodą regionu bieszczadzkiego, co jest ciekawą opcją dla wielu turystów z różnych stron świata. Punkt widokowy położony jest na wysokości 516 metrów nad poziomem morza. Ustawiona jest tam również specjalna tablica informacyjna, która mówi o tym, jakie szczyty bieszczadzkie znajdują się w okolicy i jaka jest konkretnie ich charakterystyka. Z tego miejsca można zaobserwować liczne wyspy oraz półwyspy położone na jeziorze Solińskim, ale też Połoninę Wetlińską. Warto się tam wybrać przynajmniej raz, czego nikt nie powinien pożałować. Ten punkt widokowy to miejsce szczególne dla miejscowych, ale też dla turystów. Wiele osób postanawia się tam zaręczyć ze swoją drugą połówką. Widać, że wizyta w Wołkowyi to nie tylko zwiedzanie, ale też podziwianie pięknej scenerii o górskim charakterze. Stąd bardzo łatwo jest się dostać na pobliskie szczyty bieszczadzkie, dlatego jest ona tak często odwiedzana przez turystów w różnym wieku. Baza noclegowa w Wołkowyi (meteor-turystyka.pl) oferuje nam wiele korzyści –  idealne miejsce na kwaterę, wypoczynek, ale też relaks na łonie natury w spokojnej atmosferze. Podobnie jak we wcześniej omawianym Białymstoku (caferoskosz.pl).

Punkt widokowy umieszczony na Sawinie znajdujący się w Wołkowyi to miejsce szczególne dla turystów, którzy udają się na wakacje w Bieszczady. Z racji tego, warto poświęcić mu chwilę i udać się tam z rodziną, czy też narzeczoną na romantyczne chwile.

Chlupka

View more posts from this author
3 thoughts on “Punkt widokowy na terenie Wołkowyi
 1. Roman

  Fajne miejsce, bardzo polecam. A Celinie i Erykowi gratuluję pomysłu na wspólną pasję, bardzo przyjemnie czyta się waszego bloga.

   
  Reply
 2. DagaMara

  Ja również jestem stałą czytelniczką Caferoskosz i z wielkim zainteresowaniem czytam o kolejnych miejscach

   
  Reply
 3. Jagódka

  Wołkowyja to świetne miejsce na aktywne wypady z przyjaciółmi czy rodziną – i o nocleg nietrudno :)

   
  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>